У США спостерігається поліпшення на ринках праці та нерухомості

Відповідно до опублікованого в четвер звіту, стан ринків праці і нерухомості в США поліпшується, у зв’язку з чим ймовірність того, що Федеральний резерв підвищить процентні ставки, збільшилася.

Число американців, які звернулися за допомогою з безробіття, минулого тижня наблизилося до мінімуму 40-річної давності.

Число первинних заявок на допомогу минулого тижня виросло на 3000, склавши 259 000 в цілому по країні. Економісти уважно відстежують динаміку первинних звернень за посібником, оскільки це дозволяє судити про кількість звільнень в країні. За їхніми словами, будь-який показник нижче 300000 свідчить, що ринок праці в країні відновлюється.

Опублікований в четвер звіт може свідчити про те, що рівень попиту в США досить високий, щоб компенсувати слабкий попит на зарубіжних ринках.

За даними опитування, проведеного Американським інститутом сертифікованих аудиторів (American Institute of CPAs), за останні кілька місяців в країні підвищився рівень «задоволеності особистим фінансовим станом», незважаючи на нестабільність на фондовій біржі й інші проблеми.

Помірна позитивна динаміка почасти обумовлена ​​тим, що низькі ціни на нафту стримують інфляцію, а деяким жителям США вдається влаштуватися на більш високооплачувану роботу. Це призводить до скорочення рівня неповної безробіття, що виражається в тому, що люди змушені працювати неповний день або на посадах, що не відповідають рівню їх кваліфікації.

Ще одна ознака поліпшення стану економіки відзначений на ринку нерухомості. За даними профільного видання Builder Magazine, зростання попиту викликає брак кваліфікованої робочої сили в деяких областях. Гострі проблеми на ринку нерухомості були однією з ключових причин фінансової кризи, тому зараз економісти пильно стежать за його станом.

Як повідомляє Національна асоціація ріелторів, у вересні число проданих будинків виросло в порівнянні з серпнем на 4,7 відсотка. Якщо обсяги продажів будуть рости такими темпами протягом цілого року, в країні буде продано більше 5600000 будинків і квартир.

Подствольный светодиодный фонарь для охоты, купить мощный фонарь по лучшей цене в Украине.