Перший ноутбук Майкрософта

456364564Компанія Майкрософт, яка багато років спеціалізувалася на програмному забезпеченні, намагається закріпити позиції на ринку «комп’ютерного заліза». Перший ноутбук Майкрософта, представлений на презентації в Нью-Йорку, називається книга поверхні. Виробники кажуть, що він буде потужніший «яблучного» конкурента – MacBook, зможе працювати 12:00 без підзарядки, а завдяки знімній клавіатурі, його можна використовувати в якості планшета. Стартова ціна ноутбука, який надійде в продаж 26 жовтня – тисяча чотиреста дев’яносто-дев’ять доларів.

Ще однією новинкою на презентації Майкрософта став оновлений планшет Surface Pro 4 – його екран з діагоналлю 12, 3 дюйма трохи більше ніж у попередньої версії, і продуктивність на 30% вище, ніж у попередньої моделі. Планшет сумісний з оновленим стилусом, оснащеним віртуальним гумкою, і знімною клавіатурою.

Майкрософт також представив новий фітнес-трекер Microsoft діапазону за 249 доларів і два нових мобільних телефони -Lumia 950 і Lumia 950 XL, сумісних з операційною системою Windows, 10. За допомогою адаптера, мобільник можна підключити до звичайного комп’ютерного монітора, клавіатурі і миші – і використовувати його як стандартний стаціонарний комп’ютер.

Купить ткань оптом, магазин ткани днепропетровск лучшие цены, быстрая доставка.