Росія: військові експерти в Сирії для навчання військових

Російський МЗС у середу визнав, що російські військові експерти присутні в Сирії, пояснивши, що вони навчають сирійських військових роботі з російським озброєнням.

Це перше офіційне підтвердження наявності російських військових на території Сирії після кількох тижнів посилених спекуляцій про можливе нарощування військової присутності Росії в цій країні.

Представник МЗС Марія Захарова заявила, що експерти допомагають освоювати надходить до Сирії російську техніку. За заявами Москви, озброєння поставляється для боротьби з тероризмом.

Присутність військових фахівців РФ в Сирії обумовлено необхідністю навчити військовослужбовців цієї країни роботі з російською технікою, заявив “Інтерфаксу” спецпредставник президента РФ з Близького Сходу та країн Африки Михайло Богданов.

«Наші контракти з Сирією реалізуються, поставляється різноманітних техніка, ця техніка потребує обслуговування, наші партнери – представники сирійських збройних сил потребують допомоги та підказкою, навчанні використанню цієї техніки, що передбачає відправку разом з партіями військового спорядження і наших військових фахівців, які навчають на місці наших сирійських партнерів », – сказав Богданов.

Спецпредставник президента підкреслив, що співпраця з Сирією здійснюється «відповідно до російського законодавства і, звичайно, міжнародно-правовими вимогами, які пред’являє міжнародне співтовариство до ВТС між різними державами».

«Ми тут нічого не порушуємо, діємо абсолютно строго у відповідності зі своїми зобов’язаннями відповідно до законодавства РФ і вимог міжнародного права», – зазначив високопоставлений російський дипломат.

Доставка охлажденных продуктов Милк сервис Киев в розничную сеть.