Індійська поліція шукає підозрюваного у вибуху в Петлаваде

Індійські власті підозрюють Раджендра Касву в порушенні правил зберігання вибухових речовин, що призвело до трагедії, внаслідок якої загинули близько 90 ЛЮДИНА.

Поліція Індії розшукує підозрюваного в незаконному зберіганні вибухових речовин на складі, де сталися загоряння і вибух, через що, щонайменше, 89 людей загинули, і ще 100 отримали травми.

У неділю поліція повідомила, що розшукує людину по імені Раджендра Касва, який, за заявами влади, знаходиться в бігах разом зі своїми братами. Поліція стверджує, що він зберігав вибухонебезпечні желатинові стрижні, сечовину (поширене добриво) та інші вибухові матеріали поруч з рестораном в Петлаваде, штат Мадхья Прадеш-.

Спочатку поліцейські припускали, що суботня трагедія сталася через вибух кухонного балона з газом у ресторані, де снідали діти і офісні службовці. Тепер вони вважають, що джерело смертоносного вибуху знаходився на складі Касви.

За даними поліції, у Касви була ліцензія на використання вибухових речовин, які застосовуються для риття колодязів, у будівництві та гірничорудної промисловості. Проте поліцейські припускають, що в порушення існуючих правил він зберігав їх поруч з рестораном в густонаселеному районі.

У неділю на місці вибуху побував глава уряду провінції Мадхья-Прадеш Шиврадж Сінгх Чохан. Його оточили обурені місцеві жителі, які заявили, що власті не звертали належної уваги на їхні скарги про місце зберігання Касвой вибухових речовин.

Купить товары Hills хиллс для собак в Интернет-магазине 3рифа.