Греція отримала запит від США з проханням не пропускати авіарейси Росії до Сирії

images-5Греція отримала запит від США з проханням відмовити Росії використовувати грецьке повітряний простір для пропуску рейсів за допомогою для Сирії, повідомив в понеділок представник МЗС в Афінах. Прес-секретар сказав, що зараз запит вивчається.

Раніше інформаційне агентство РІА «Новости» з посиланням на дипломатичне джерело повідомило, що Греція відмовилася виконувати запит США, додавши, що Росія прагне отримати дозвіл на виконання польотів до 24 вересня.

Греція прагне налагодити тісніші зв’язки з Росією під час економічної кризи, який ледь не змусив Афіни покинути єврозону.

Коментарів МЗС Росії поки не надходило.

Росія є давнім союзником президента Сирії Башара Асада. США та інші західні держави виступають за його відхід через політичну трансформацію Сирії.

Запит з Вашингтона надійшов у Афіни після того, як в суботу США висловили Москві заклопотаність у зв’язку з повідомленнями про те, що Росія рухається до значному нарощуванню військової присутності в Сирії, яке багатьма розглядається як спрямоване на посилення позицій Асада.

Магазин фурнитуры купить фурнитура днепропетровск для одежды и шитья.