Переговори Північної і Південної Кореї тривають

СЕУЛ- Екстрене засідання в містечку Паньминьчжон, розташованому в демілітаризованій зоні на кордоні між Північною і Південною Кореями, тривало і після півночі. Нарада на вищому рівні, мета якого запобігти загрозі війни, почалося увечері в суботу 22 серпня.

Переговори почалися півтора години потому після закінчення северкорейского ультиматуму про початок військових дій – Пхеньян зажадав від Сеула припинити пропаганду з динаміків, спрямованих у бік комуністичного сусіда і демонтувати вишки з радіоапаратурою.HollyDolly

Термін ультиматуму закінчився без інцидентів і без демонтажу динаміків.

Ні Північна, ні Південна Корея не повідомляють подробиці переговорів або інформацію про те, як довго вони триватимуть.

Английский язык репетитор ielts test обучения для детей, английский с нуля.

У Вашингтоні представники Білого дому заявили, що президент Барак Обама перебуває в курсі ситуації на Корейському півострові. У зв’язку з цим представник Державного департаменту заявив наступне: «США зберігають тверду прихильність альянсу з Південною Кореєю, і ми продовжимо тісну координування».

На думку аналітиків, навіть без конкретних результатів переговорний марафон дозволив відкласти військові дії і надав можливість Сеулу і Пхеньяну домовитися про мирне врегулювання кризи.

У переговорах в Паньминьчжоне беруть участь радник з питань національної безпеки президента Південної Кореї Кім Гван Чжин і міністр у справах національного Об’єднання хон Йон Пхе. Північну Корею представляють високопоставлений начальник відділу з питань об’єднання ЦК Трудової партії Кореї Кім Ян Гон і Хван Пен Со, якого аналітики вважають другим за значимістю після Чен Ина Кім військовим начальником Північної Кореї.

Міністерство закордонних справ Південної Кореї заявило, що не має наміру припиняти мовлення на північного сусіда до тих пір, поки Пхеньян не візьме на себе відповідальність за недавні інциденти, покарає винних і вживе заходів, щоб уникнути нових провокацій.