США обіцяють Африці додаткову допомогу в боротьбі з «Боко Харам»

Командувач військовими операціями США в Африці бригадний генерал Дональд Болдуч заявив, що Сполучені Штати готові надати додатковий інструктаж та матеріальну допомогу країнам, що постраждали від діяльності «Боко Харам» і піратства в Гвінейській затоці. Детальніше про це – в репортажі з Яунде, де Болдуч зустрівся з президентом Камеруну Полем Бійя.HollyDolly

За словами бригадного генерала Дональда Болдуча, бойовики “Боко Харам” все частіше вдаються до нетрадиційних військовим тактикам, що ще більше ускладнює боротьбу з цією нігерійської терористичним угрупуванням.

«Те, що вони роблять, надзвичайно небезпечно. Вони використовують простий народ, терористок-смертниць таким чином, що це заважає військовим нормально працювати серед населення. Так що потрібен період адаптації. Однак я вважаю, що нам вдалося зрозуміти, як вони діють. У нас є тактики, технології та процедури, щоб пристосуватися, і з часом ми обов’язково здобудемо верх », – заявив він.

Бойовики «Боко Харам» ось уже шість років ведуть екстремістську діяльність з метою створення ісламського халіфату в північній Нігерії та сусідніх країнах. З їх вини загинули тисячі людей, сотні тисяч опинилися без даху над головою. У Камеруні і Чаді з червня не припиняється низка терактів.

За словами Болдуча, Африканське командування США, штаб-квартира якого розташована в Штутгарті, Німеччина, надає необхідну підтримку країнам, що потерпають від діяльності бойовиків і її економічних наслідків.

Сполучені Штати допомагають країнам Гвінейської затоки боротися з тероризмом і піратством, надаючи їм матеріальну, військову та розвідувальну підтримку.

Приїзд Болдуча в Західну Африку збігся з чотириденним візитом президента Нігерії Мохаммаду Бухарі в Вашингтон, куди нігерійський лідер приїхав, щоб обговорити зміцнення співпраці у боротьбі з «Боко Харам». На наступному тижні він відправиться в Камерун на подальші переговори з розвитку регіонального військового співробітництва.