Батьки Мартіна Річарда попросили не вимагати страти Джохара Царнаева

dzhohar_tsarnaev_okazalsya_grazhdaninom_ssha.1616514Батьки хлопчика, який загинув в результаті вибухів під час Бостонського марафону, попросили Міністерство юстиції США перестати вимагати смертної кари в якості вироку Джохаром Царнаеву, якого присяжні визнали винним у проведенні теракту.HollyDolly

Білл і Деніз Річард написали про це в п’ятницю на першій смузі газети Boston Globe. Подружжя хочуть, щоб справа була завершена. Вони сказали, що наполегливі спроби домогтися смертної кари Царнаева «можуть обернутися роками апеляцій і триваючого переживання заново найбільш болісних днів нашого життя».

Два роки тому восьмирічний син Річардом Мартін загинув під час теракту. Їх друга дитина – семирічна дочка – в результаті одного з вибухів позбулася ноги.

Пара закликає Міністерство юстиції не вимагати вищої міри покарання, щоб натомість Царнаев провів все своє життя за гратами, без права на апеляцію і дострокове звільнення.

«До тих пір, поки підсудний перебуває в центрі уваги, у нас немає іншого вибору, окрім як проживати історію, розказану на його, а не наших умовах. Хвилина, коли підсудний зникне з наших газет і телеекранів – це та хвилина, коли ми почнемо будувати заново наше життя і нашу сім’ю, – написали Річард. – Ми надто добре розуміємо всю огидність і жорстокість скоєних злочинів. Ми були там. Ми це прожили. Підсудний вбив нашого восьмирічного сина, покалічив нашу семирічну доньку і відняв частина нашої душі ».

Федеральний суд Бостона повинен почати слухання про міру покарання Царнаева на наступному тижні. Раніше колегія присяжних визнала його винним за всіма 30 пунктами звинувачення. По 17 з них в якості покарання може бути застосована смертна кара.

Мультимодальная доставка грузов из Индии в Россию.