Мартін Демпсі: Ізраїль зробив все, щоб уникнути загибелі мирних палестинців

Найбільш високопоставлений військовий начальник в США заявив, що Ізраїль прийняв «виняткові заходи», щоб уникнути загибелі мирного населення в ході двомісячного конфлікту з Газою цього року.

Глава Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі назвав «трагедією» загибель близько 1500 мирних палестинців, проте підкреслив, що ізраїльські збройні сили «зробили все можливе» в ході 50-денної війни, яка завершилася в серпні після укладення перемир’я.HollyDolly

Відповідаючи в четвер на запитання аудиторії у ході нью-йоркського форуму Ради Карнегі з етики в міжнародних відносинах, Демпсі відзначив: «Я дійсно переконаний, що Ізраїль йшов на виняткові заходи, щоб обмежити супутній збиток і число жертв серед мирного населення».

Спортивное питание в магазине фитнесмастер по лучшей цене в Киеве.

За оцінками ООН, в ході конфлікту загинули 1523 палестинця, в тому числі 519 дітей, і шість мирних громадян Ізраїлю.

Напередодні виступу генерала Демпсі правозахисна організація Amnesty International опублікувала звіт, згідно з яким Ізраїль завдав «безпрецедентну кількість ударів по житлових будинках», що призвело до «жахливим» за масштабом руйнувань і жертв. Ознайомитися зі звітом можна, пішовши за цим посиланням:

У звіті наголошується, що обидві сторони в ході конфлікту здійснювали серйозні порушення прав людини, однак особлива увага приділяється проводилися ізраїльською армією бомбардуванням в житлових районах Гази. За словами організації, Ізраїль не прийняв необхідних заходів обережності, щоб запобігти загибелі мирних жителів в результаті своїх атак.