Китай може випередити США у створенні суперкомп’ютерів

 Експерти, присутні на цьому тижні в Новому Орлеані на щорічну конференцію з суперкомп’ютерів і технологіям суперкомп’ютерних обчислень Supercomputing Conference (SC14), зазначили, що США можуть відстати від Китаю і Євросоюзу в будівництві та застосуванні суперкомп’ютерів.HollyDolly

Ці машини, здатні виробляти мільярди математичних обчислень в секунду, використовуються у ряді проектів, від передбачення погоди і статистичних завдань, до досліджень ДНК і кодування.

Багато років найшвидші суперкомп’ютери збиралися в США, але великі інвестиції в Європу та Азію тепер можуть змінити ситуацію, віддавши пальму першості Китаю.

Незважаючи на те, що деталі для машин будуть проводитися в США, експерти звертають увагу на те, що скоро і це може змінитися, у зв’язку з тим, що корпорація IBM продала високотехнологічний завод китайської компанії Lenovo.

У червні 2013 року китайський суперкомп’ютер Tianhe-2 був названий найшвидшим у світі. Він працює зі швидкістю 33,86 петафлопс в секунду. Американські експерти планують зібрати комп’ютер нового класу, який буде проводити операції зі швидкістю 1000 петафлоп. Однак дата випуску машини поки не встановлена.

Здесь вы найдете Точные прогнозы на футбол от профессионалов.