Washington Post: ФБР почало слідство проти екс-посла США

Американська влада проводять розслідування відносно колишнього американського посла Робін Рафел, яка аж до жовтня давала рекомендації Держдепартаменту з питань, що стосуються цивільної допомоги Пакистану.HollyDolly

Газета Washington Post першою повідомила в четвер, що в жовтні влада провели обшук у вашингтонському домі Рафел. У публікації йдеться, що ФБР очолює розслідування контррозвідувального характеру відносно 67-річного кар’єрного дипломата.

Нужен психолог в Москве ? http://psicoterapia.ru/ – лучшие психотерапевты.

Представники Держдепартаменту підтвердили відгук допуску Рафел до секретної інформації в жовтні і припинення контракту, відповідно до якого вона надавала консультації з питань цивільної допомоги Пакистану.

Рафел працювала послом в Тунісі в 1997-2000 роках і була помічником держсекретаря у справах Південної і Центральної Азії при президенті Біллі Клінтоні. Вона покинула дипломатичний корпус в 2005 році після 30 років роботи і в 2009 році уклала контракт на роботу з посольством США в Ісламабаді.

Останнім місцем роботи Рафел стало управління спеціального представника США по Афганістану і Пакистану в Держдепартаменті.