ВООЗ: вакцина проти Еболи може бути застосована вже в січні

Як повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я, застосування експериментальної вакцини проти вірусу Еболи може початися вже в січні майбутнього року.

У вівторок 21 жовтня помічник генерального директора ВООЗ Марі-Поль Кіні заявила, що клінічні випробування різних вакцин вже розпочаті або заплановані в Європі, США та Африці. За її словами, якщо вакцини будуть визнані безпечними, то в січні їх можуть почати застосовувати в Західній Африці, використовуючи десятки тисяч доз.

Кіні, яка виступила перед журналістами в Женеві, не уточнила, коли вакцина проти Еболи може надійти в широкий доступ.HollyDolly

Тим часом влада Іспанії повідомляють, що два раунди аналізів показали відсутність вірусу Ебола в крові заразившейся раніше медсестри. Тереза ​​Ромеро Рамос перебувала в лікарні з тих пір, як раніше цього місяця у неї діагностували лихоманку Ебола.

Цього року епідемія лихоманки Ебола забрала більше 4500 життів в Західній Африці.

Накрутка лайков в Инстаграме http://up-stagram.com/nakrutka-laikov-instagram/ – сервис Up-Stagram.

В понеділок ВООЗ оголосила, що в Нігерії поширення вірусу Ебола припинилося, оскільки пройшло 42 дні відтоді, як був зареєстрований останній новий випадок захворювання.

Тим не менш, президент країни Гудлак Джонатан розпорядився зберегти в силі всі заходи, спрямовані на боротьбу із захворюванням, в тому числі медогляди для тих, хто в’їжджає на територію Нігерії.

В ході наймасовішої в історії епідемії Ебола в Нігерії були зареєстровані 20 випадків захворювання і вісім летальних випадків.

В США Центри з контролю і запобігання захворювань (CDC) оголосили про введення більш жорсткого протоколу для медпрацівників, які доглядають за пацієнтами з вірусом Ебола.

Згідно з оприлюдненими в минулий понеділок новими правилами, захисний одяг медпрацівників не повинна залишати непокритим жодна ділянка тіла, а знімати і надягати її медпрацівникам покладається під наглядом спеціально навчених спостерігачів.

У місті Даллас на південному заході США в понеділок було оголошено про зняття 21-денного карантину з 43 осіб, які контактували з першим пацієнтом, заразилися на території штату. Однак, як повідомив мер Далласа Майк Роулингс, ще 120 людей, які контактували з кимось з інших пацієнтів, як і раніше знаходяться під спостереженням.

Крім того, в США співробітники спеціального відділення з лікування лихоманки Ебола повідомляють про одужання ще одного пацієнта. Чоловік, ім’я якого не повідомляється, заразився вірусом Ебола в Сьєрра-Леоне і був доставлений на лікування в Атланту.

Тим часом представник ООН повідомив, що недавно в Сьєрра-Леоне помер від вірусу співробітник структури «ООН-жінки». Це вже третій випадок смерті від лихоманки Ебола серед співробітників ООН.

Ліберія, Гвінея і Сьєрра-Леоне найсильніше постраждали від епідемії Ебола: у цих країнах лихоманка забрала життя понад 9100 чоловік.