Президент Ірану обіцяє Іраку підтримку в боротьбі з «Ісламським державою»

Президент Ірану Хасан Роухані пообіцяв Іраку довгострокову підтримку в боротьбі з бойовиками «Ісламської держави». Як повідомило у вівторок 21 жовтня офіційний інформагентство Ірану, президент Роухані пообіцяв прибулому в Тегеран з візитом прем’єр-міністрові Іраку Хайдеру аль-Абаді, що його уряд підтримувало Багдад «з першого дня і залишиться на цьому шляху до останнього».HollyDolly

За словами іранського президента, країнам регіону необхідно «боротися з тероризмом єдиними і скоординованими зусиллями», і Іран продовжить допомагати Іраку зброєю і військовими консультантами.

Абади в свою чергу зазначив, що «тероризм становить загрозу для всіх країн регіону», і висловив упевненість, що Іран підтримає його країну. За його словами, вибір Ірану в якості місця першого закордонного візиту з моменту вступу на посаду прем’єр-міністра вказує на «глибину зв’язків» між двома країнами.

Лучшие русские пивные рестораны http://www.u3r.cz/ru/restaurant в Праге, Чехия.

Бойовики «Ісламської держави» захопили значну частину території Іраку та сусідньої Сирії, прагнучи заснувати там єдиний ісламський халіфат.

В Іраку бойовики-суніти продовжують майже щоденні теракти в шиїтських районах. За словами влади, у вівторок в результаті нападів в Багдаді і його околицях загинули не менше 21 людини. Найбільш кровопролитним став теракт в ресторані, що забрав 15 життів.

Як розповів один з його очевидців на ім’я Кассім Хасан, два вибухи прогриміли один за іншим: «Спочатку біля ресторану вибухнув автомобіль, а коли люди стали збиратися навколо місця вибуху, вибухнула ще одна машина».