Паркурщик з РФ отримав 30 діб умовно за пошкодження стіни Акрополя

Афінський суд в понеділок засудив одного росіянина, що пошкодив стіну Акрополя, до 30 діб в’язниці з відстрочкою вироку, а другого визнав невинним, повідомив РІА Новини представник поліції Афін.

Двоє громадян Росії, кожному з них по 23 року, були арештовані за те, що пошкодили частину середньовічної стіни на території античного Акрополя. В середні віки навколо Акрополя були зведені стіни укріплень. Парфенон спочатку був перероблений під християнський храм, а в часи турецького правління всередині будівлі була побудована мечеть.HollyDolly

Раніше повідомлялося, що НП сталася в Парфеноні, проте представник поліції уточнив, що це було в східній частині Акрополя, де знаходиться прапор Греції. Він уточнив також, що подія трапилася в суботу, приблизно о 10 годині ранку.

“Це двоє хлопців з Росії зайшли на територію Акрополя, почали робити фізичні вправи, розтяжку, виконувати акробатичні вправи і фотографуватися. Охоронець сказав їм припинити і піти, однак вони не пішли, зайнялися акробатикою, щоб сфотографуватися, і пошкодили частину стіни. Вивалився десять каменів зі стіни, яка навколо Акрополя. Хіба допустимі подібні речі? “- Сказав представник поліції.

За його словами, охоронець викликав поліцейських, ті заарештували росіян і доставили їх до прокурора. Їм було пред’явлено звинувачення за двома статтями Кримінального кодексу і статті закону про захист археологічних пам’яток та пам’яток історії.

В понеділок афінський суд визнав одного з росіян невинним, а другого засудив до 30 днів в’язниці з відстрочкою вироку на три роки. У разі повторного порушення закону протягом трьох років росіянин буде відбувати цей термін, сказав представник поліції.

Штраф на порушника суд накладати не став. На думку співробітників правоохоронних органів, настільки м’який вирок пояснюється тим, що підсудний справив на суддю хороше враження. Суд також не став забороняти цим двом росіянам в’їзд в країну.

Представник правоохоронних органів не назвав прізвища затриманих, пояснивши, що це заборонено грецьким законодавством. Він сказав також, що поліція не зверталася в посольство або консульство Росії у зв’язку з тим, що сталося.

Як стало відомо РІА Новини, на Акрополі “відзначилися” “екстремали” з Челябінська Костянтин Шамшура і Дмитро Кільце. Вони – відомі в своєму місті спортсмени, Шамшура був призером місцевих змагань з воркауту.

Международные грузоперевозки, возможен Перевозка тракторов – компания “Унисервис Логистик”.