Хроніки Еболи: ознаки прогресу

Глава державних Центрів контролю і профілактики захворювань США заявив, що боротьба з епідемією лихоманки Ебола в Африці буде довгою і важкою, проте вже видно ознаки прогресу.

На прес-брифінгу в Атланті, Томас Фріден уточнив, що мова йде про кращій підготовці медичних працівників, кращому розумінні механізмів поширення вірусу та застосуванні більш безпечних практик, в тому числі під час похорону жертв лихоманки.HollyDolly

Фріден також зазначив, що в Нігерії не зафіксовано нових випадків захворювань, а спалах в Конго локалізована. Він також вказав на зменшення кількості нових випадків захворювань Ебола в Ліберії – однієї з найбільш постраждалих країн.

У Мадриді госпіталізована медсестра, яка заразилася лихоманкою Ебола, допомагаючи в лікуванні двох місіонерів, які повернулися до Іспанії з Ліберії і С’єрра-Леоне – це перший випадок зараження лихоманкою за межами Африки.

Європейський Союз заявив, що починає термінові поставки гуманітарних вантажів до Гвінеї, Ліберії та С’єрра-Леоне для боротьби з лихоманкою Ебола. ООН виділила на ці цілі 50 млн доларів.

У найближчі півроку Пентагон витратить 750 млн доларів на боротьбу з Ебола в Ліберії. Туди відправлені 4 тис військовослужбовців і мобільні медичні лабораторії.

Лекарство тиотриазолин цена и отзывы о медикаментах.