Гонконг: влада закликає до діалогу, намагаючись при цьому зачистити табір протестувальників

ГОНКОНГ – Через кілька годин після того, як гонконгський лідер Лян Чженьін оголосив, що його уряд має намір почати переговори з учасниками протестів на підтримку демократію, напруга в цьому напівавтономному адміністративному районі Китаю тільки посилилося. Сотні поліцейських були перекинуті на вулиці округу Коулун на демонтаж барикад з тим, щоб зупинити акції протесту в торговому районі Монг Кок, де впродовж останніх 19 днів відбувалися зіткнення між поліцією, учасниками акцій за демократію та прихильниками пекінських властей.HollyDolly

Поліцейські і крани на вантажівках прибутку в Монг Кок в п’ятницю 17 жовтня о п’ятій ранку. У той час, як співробітники поліції наполягали, що вони тільки прибирають перешкоди для водіїв з доріг району, а не табір активістів, одна з учасниць протестів, що побажала залишитися невідомою, повідомила кореспонденту «Голосу Америки», що вона і її друзі були розчаровані діями поліції .

«Я бачила, як вони грубо звалили кілька наметів, як потім заблокували кілька наметів, де були мої друзі. Це не було необхідністю для них – вони відмінно вміють брехати самі собі. Ми так засмучені і злі … »

Поліція почала зачистку Монг Кока всього через 12 годин після того, як лідер Гонконгу Лян Чженьін заявив про готовність відновити діалог зі студентами та іншими групами протестувальників. Все це трапилося через тиждень після виходу уряду Гонконгу в односторонньому порядку з переговорного процесу.

Лідер Федерації студентів Гонконгу Алекс Чоу піддав сумніву щирість заяв Чженьін, який запропонував переговори. За словами Чоу, це пропозиція йде врозріз з наказом зачистити вулиці, відданим поліції, і відмовою уряду надати конституційні альтернативи рішенню Пекіна заздалегідь відбирати кандидатів на вибори в 2017 році. Це рішення якраз і стало головним каталізатором тритижневих протестів.

«Жителі Гонконгу та студенти надали уряду кілька варіантів вирішення проблеми. Але конкретних пропозицій від влади ми не бачимо. Від уряду залежить, чи будуть результати у цього діалогу ». – Сказав Алекс Чоу.

Влада також звинувачуються в організації нападу на активіста Громадянської партії та соціального працівника Кена Тсана, який повернувся в Гонконг після дев’ятимісячного перебування в Південній Америці для того, щоб взяти участь в конституційних протестах.

Один із законодавців Громадянської партії – Ронні Тонг заявив, що незважаючи на те, що пропозиція Ляна Чженьін про переговори навряд чи принесе якісь політичні результати, воно може послабити напругу, усілівшеся після того, як кадри нападу на Тсана 15 жовтня побачив весь світ.

«Те, що трапилося два дні тому, стало причиною підвищення градуса напруженості, – заявив він. – Я не можу говорити, що я очікую серйозного прогресу від переговорів. Але чим швидше сторони почнуть домовлятися, тим швидше ситуація почне остигати. Я сподіваюся, що сторони можуть зустрітися або в понеділок, або у вівторок ».

Бухгалтерское сопровождение и налоговая консультация днепропетровск удаленно.