Безстрашні туристи зробили СЕЛФІ за секунди до смерті на вершині японського вулкана

Майже всі, хто зняв рідкісні кадри під час виверження вулкана Онтаке в Японії безпосередньо на схилі, були приречені. Люди загинули під каменями або задихнулися під накрила їх хвилею вулканічного попелу. Мобільні телефони туристів з відеороликами і СЕЛФІ, знятими за миті до загибелі, виявили рятувальники.

Японські рятувальники сьогодні змогли нарешті приступити до робіт на місці виверження вулкана. Онтаке заснув, і перші загони вирушили на пошуки тіл загиблих. Виявили кілька збережених мобільних телефонів туристів. Ті, як з’ясувалося, замість того, щоб бігти, знімали те, що відбувається до кінця, по всій ймовірності, навіть не підозрюючи, що шансів врятуватися у них вже не було.HollyDolly

Рідкісні кадри за кілька секунд до смерті на мобільний зняв один з іноземців. В лічені хвилини клуби попелу піднялися на висоту майже 10 кілометрів. Навіть коли смертоносне хмара було зовсім близько, один з туристів замість того, щоб спробувати сховатися, заради рідкісного кадру зупинився на кілька секунд.

Коли остаточно стало ясно, що пора йти, група кинулось до альпіністської селі. Але було вже пізно. Через мить усіх, хто знаходився на схилі, накрило хвилею з каменів і попелу. Врятуватися вдалося лише тим, хто від вулкана знаходився на відстані не менше 15 кілометрів. Вони також знімали те, що відбувається.

Уже після катастрофи в Мережі з’явилися тисячі фотознімків, зроблених очевидцями. Місцевий житель, японець, на тлі вулкана, що вивергається встиг зробити своє останнє СЕЛФІ. Його доля, як і багатьох інших, залишається невідомою. Більшість задихнулися, інші померли в результаті травм, отриманих при падінні вулканічних каменів.

Відзначимо, до повномасштабних пошуковим роботам на острові Хонсю рятувальники приступили тільки сьогодні: більше тижня проливні дощі і вітер, принесені тайфуном, не давали загонам вийти в гори. Там і зараз важко дихати, повітря буквально просочений небезпечними газами. Рятувальники працюють в захисних масках. Всього за годину під товстим шаром сірої маси співробітники екстреної служби знайшли тіла ще двох чоловіків.

За неофіційними даними, всього жертвами катастрофи стали понад 300 осіб. І ця цифра не остаточна. Більшість людей, яких буквально накрило лавиною, – туристи. І далеко не всі вони сповістили місцеві влади про свій намір в той день піднятися на вулкан. На автомобільній парковці біля підніжжя Онтаке залишилося більше 20 машин, з чиїми власниками рятувальникам досі не вдалося зв’язатися.

Хотите подарить дорогой подарок близким людям, не экономте на упаковке подарка, используйте подарочная упаковка – которая отлично представит ваш подарок близкому человеку, для этого вам понадобиться просто картонные коробки купить в магазине WonderPack.