Apple запатентувала гнучкий iPhone, який можна згинати і скручувати

Бюро патентів і торгових марок США видало Apple патент на гнучке електронний пристрій. Гаджет використовує вбудовані датчики, що дозволяють управляти користувача інтерфейсом і мультимедійним контентом методом згинання і скручування.

Відповідно до опису заявки, смартфон з подібним екраном став результатом багаторічної праці дослідників Apple, які працювали в напрямку створення гнучкої електроніки. В результаті користувачі зможуть згинати і скручувати iPhone, абсолютно не ризикуючи вивести їх з ладу.HollyDolly

У патенті перераховані деякі принципи роботи та особливості функціонування подібних приладів: «Крутите корпус телефону вперед, якщо хочете переглянути відеоролик, що зберігається в пам’яті пристрою. Швидкістю прокрутки можна керувати шляхом скручування. Якщо ви перескочили потрібний фрагмент, досить зробити зворотний рух до того моменту, поки потрібна вам інформація не вийде на перший план ».

Слід зазначити, що технологія виготовлення гнучких смартфонів вимагає гумового корпусу, гнучкого дисплея, а також зовсім нового типу акумуляторних батарей, друкованих плат та інших внутрішніх компонентів, які можуть витримати без поломки механічні напруги, що виникають при їх деформації.

Ідеї​​, реалізовані в патенті, вказують на те, що інженери в Купертіно негласно ведуть розробки принципово нових технологій, які дозволять Apple зберегти лідируючі позиції на мобільному ринку. Про те, коли на ринку можуть з’явитися iPhone, виготовлені за новою «гнучкої» технології, компанія не вказує.

Танцевальная школа, вы сможете научиться танцевать в школе для детей и начинающих.