ВЧЕНІ: Від енергетиків ми втомлюємося

5478Вчені: від енергетиків ми втомлюємося. Експерти прийшли до парадоксального висновку про те, що популярні енергетичні напої, насправді, роблять нас більш втомленими. Це викликано дефіцитом заліза, який утворюється через вживання енергетиків.

За даними Асоціації виробників здорового харчування Великобританії (HFMA), що входить до складу енергетичних напоїв кофеїн здатний пригнічувати процес поглинання організмом корисних мінералів, включаючи і залізо. У тій же Британії дефіцит заліза є найпоширенішим розладом харчування, а до 40% дівчат від 11 до 24 років отримують менше заліза, ніж це їм потрібно.HollyDolly

Приблизно 18% жінок стикаються з дефіцитом заліза через втрати крові, викликаних менструацією. Згідно з іншим дослідженням 10% британських підлітків випивають не менше 5 банок кофеінізірованних енергетичних напоїв щотижня. Класичними симптомами дефіциту заліза є втома, проблеми з концентрацією, поганий апетит, бліда шкіра, кола під очима. Рекомендована добова доза заліза для жінок становить 14,8 мг, а для чоловіків – 8,7 мг.

Втім, надмірна кількість кофеїну – це не єдина проблема енергетичних напоїв. В них міститься високий рівень цукру (приблизно 52 г), який значно перевищує граничну добову дозу, рекомендовану ВООЗ. Вчені з Університету Бонна недавно з’ясували, що енергетичні напої впливають на серцебиття, що значно збільшує небезпеку розвитку смертельно небезпечної аритмії серця і навіть інсультів.

А дослідники з Університету Мічигану визначили, що активно налягають на енергетики підлітки значно частіше починають зловживати алкогольними напоями, а також приймати наркотики і курити. Змішування енергетиків і спиртного збільшує ризик алкогольного отруєння.

В магазині темпос ви можете придбати годинник касіо по кращій ціні.