Таліби випустили американського військового

Сержант армії США Боуї Бергдал , який провів у полоні у Талібану без малого п’ять років , був звільнений і зараз перебуває під опікою влади США . Про це в суботу заявив президент Сполучених Штатів Барак Обама.HollyDolly

Звільнення американського військовослужбовця стало можливим завдяки досягнутій домовленості між урядом США і керівництвом Талібану . За угодою , за звільнення Бергдала США випустять з Гуантанамо п’ятьох бійців Талібану і передадуть їх катарським владі .

Непрямі переговори про обмін тривали 5 місяців за посередництва уряду Катару. Стан здоров’я Бергдала не викликає побоювань , повідомляють американські влади , і зараз він проходить медичне обстеження в Афганістані.

Бергдал був єдиним солдатом , викраденим під час американо- афганської війни. Він пропав в Східному Афганістані 30 червня 2009 за невідомих обставин .

« Сьогодні американський народ щасливий , що він може привітати з поверненням додому сержанта Боуї Бергдала , який провів у полоні майже п’ять років , – заявив в суботньому зверненні Обама. – Для мене було великою честю подзвонити його батькам від імені всіх американців і повідомити про його повернення додому , віддаючи данину їхній мужності і самопожертви ».

Здесь вы можете получить лицензия на строительство в Украине.