Армія Асада взяла під контроль місто Ябруд

КАЇР – Судячи з усього , сирійська урядова армія повернула собі контроль над значною частиною гірського міста Ябруд біля кордону з Ліваном. Місто стало центром запеклих зіткнень , і опозиційні активісти стверджують , що повстанці все ще контролюють окремі його райони і навколишні пагорби .

Затяжна і болісна битва за гірський регіон Каламун на північ від Дамаска , по всій видимості , завершилася в неділю стратегічною перемогою сирійських урядових військ. Заняття висот вздовж кордону з Ліваном дозволяє Дамаску надійно контролювати важливу магістраль , ведучу від столиці до північного узбережжя .HollyDolly

Представник сирійської армії назвав захоплення Ябруд рішучим ударом по « тероризму» , зазначивши , що перемога уряду дозволить перекрити маршрути постачання повстанців , що ведуть у сусідній Ліван .

Він заявив , що перемога сирійської армії в Ябруд принесла стабільність і безпеку в гірські райони на північ від Дамаска. У ході боїв було вбито безліч найманців і терористів , використовували цей регіон для доставки зброї з Лівану .

Один з повстанців , який назвався Абу ходою аль- Хосмі , заявив телеканалу «Аль- Арабія» , що « групи повстанців все ще контролюють окремі райони Ябруд » , і що вони « відійшли з центру міста , очікуючи підкріплення , яке так і не прийшло ». Він додав , що урядові літаки і артилерія « обстрілювали позиції повстанців кілька днів».

Сирійське телебачення повідомило , що повстанці встановили міни на деяких вулицях , через що прохід в деякі райони міста може бути небезпечним.

Сирійський опозиційний лідер Ахмед Джарба в інтерв’ю арабським супутниковим телеканалам заявив , що перемога уряду в Ябруд – це , в основному , справа рук ліванської «Хезболли » та інших шиїтських ополченців з Іраку та Ірану.

За його словами , повстанські сили без коливань ведуть боротьбу з ворогами , включаючи « Хезболлу » , іранські шиїтські воєнізовані угруповання і навіть бійців з Ірану. Чужинці самі вириють собі могили в битві за Ябруд , заявив Джарба .

Арабські супутникові телеканали також повідомляють про інтенсивні артобстріл і повітряних ударах урядової армії по контрольованих повстанцями територіям в Алеппо і його околицях.

Медицинский портал http://virusstop.com.ua/ – все о вирусах.