Штаб ВМС України захоплений проросійськими силами

ВАШИНГТОН – Проросійські сили взяли під свій контроль штаб ВМС України в кримському порту Севастополь . Це сталося через день після того , як Росія підписала з місцевою владою договір про приєднання Криму до Росії.HollyDolly

За словами очевидців , в середу не менше 200 неозброєних представників сил самооборони Криму проникли на базу і встановили там російський прапор. Сутичок не було, оскільки військовослужбовці українських ВМС опору не чинили .

За словами офіцера українського флоту Олександра Баланюка , захоплення відбулося всупереч обіцянці Росії не чіпати базу і вирішити всі питання дипломатичним шляхом.

В останні тижні контроль над Кримом взяли тисячі російських солдатів. У неділю жителі регіону , більшість населення якого складають етнічні росіяни , проголосували за відділення від України і приєднання до Росії .

Дії російського президента Володимира Путіна , спрямовані на анексію Криму , обурили США і Європейський Союз , які назвали референдум незаконним і у відповідь на нього ввели санкції проти Росії.

Проте Путін у вівторок заявив російському парламенту , що референдум був легітимним , а Крим завжди був « невід’ємною » частиною Росії .

Незабаром після звернення Путіна до Федеральних зборів держсекретар США Джон Керрі заявив , виступаючи перед студентами у Вашингтоні, що здивований і розчарований тим , як Путін інтерпретує факти.

« Існують усталені закони про відділення частин існуючих країн . Це має відбуватися відповідно до їх конституцією і особливостями їх юридичного процесу , а якщо це неможливо , то відповідно до правами в рамках міжнародного співтовариства , але не під дулом автомата , коли війська іншої країни нарощують свою військову присутність в ній , а президент цієї країни стверджує , що російських військ у Криму не було » , – заявив Керрі.

Керрі назвав дії Москви « небезпечними» і підкреслив , що США продовжать вводити санкції , використовуючи їх як засіб для того , щоб змусити дотримуватися міжнародних стандартів .

Однак Росія , схоже , здаватися не збирається. Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров у вівторок заявив , розмовляючи по телефону з Керрі , що санкції США проти Росії неприйнятні і не залишаться без наслідків.

За словами кримських властей , остаточний підрахунок голосів за підсумками недільного референдуму показав , що 97 відсотків виборців виступили за відділення від України . В адміністрації Обами стверджують , що є « вагомі підстави » вважати, що частина бюлетенів була позначена ще до початку голосування.

Здесь вы можете купить предприятие с ндс по лучшим ценам.