Президент Путін відвідав Американський будинок в Олімпійському парку

СОЧІ – Президент Росії наніс несподіваний візит до Американський будинок в Олімпійському парку в Сочі і поговорив там з президентом Олімпійського комітету США Скоттом Блекманом і членами американської делегації.HollyDolly

Візит російського лідера тривав близько півгодини. За словами Блекмана , політичні питання під час бесіди з Путіним не зачіпалися. «Ми люди спорту , – цитує Блекмана газета USA TODAY . – Ми не політики. Коли глава держави виявив бажання нанести візит , ми були дуже раді . Ми не стали вдаватися в обговорення глибоких питань ».

Візит російського президента був обставлений таким чином , щоб не привертати до нього уваги . За збігом обставин , в п’ятницю ввечері знімальна група «Голосу Америки» повинна була побувати в Американському домі , проте за дві години до призначеного часу журналістам повідомили , що зустріч скасовується . При цьому ніяких пояснень з адміністрації Американського дому не послідувало.

ТОП 20 ИНДЕКС finans-mmcis.ru/топ-20-индекс ПОДСКАЖУТ ТРЕЙДЕРАМ, КАК ЗАРАБАТЫВАТЬ.

Приблизно в той же час у дворі Американського дому з’явилися співробітники російської служби безпеки , а публічний доступ туди був закритий. Як повідомляє газета USA TODAY , глава служби охорони російського президента спробував всі напої та їжу , якими американці збиралися почастувати Путіна.

Путін під’їхав до Американського дому на чорному лімузині з російським прапорцем приблизно в 18:40 . На порозі його чекали Блекман , член Міжнародного Олімпійського комітету Леррі Пробст і заступник прем’єр -міністра Росії Дмитро Козак.

Після короткої екскурсії по Американському дому , під час якої Путіну розповіли , що це місце , де зустрічаються американські спортсмени , члени їх сімей та вболівальники , російський президент усамітнився у дворику з Блекманом і Пробст . Їм запропонували вино , – Путін вибрав червоне , – і всі троє підняли тост.