У США поліпшується статистика з безробіття

Кількість американців , які звернулися за допомогою з безробіття знижується, що свідчить про поліпшення ситуації на американському ринку праці .HollyDolly

За офіційними даними , опублікованими в середу , минулого тижня за допомогою з безробіття звернулися 316 тис американців , що на 10 тисяч менше , ніж у другу тиждень листопада, і найнижчий показник за два місяці.

Поліпшення статистики з безробіття продовжується в США протягом шести з семи останніх тижнів , що говорить про зменшення випадків скорочення працівників .

Центробанк , або Федеральна резервна система (ФРС) США , пильно стежать за кількістю нових робочих місць , що допоможе прийняти рішення про призупинення прямої фінансової підтримки економіки. З серпня цього року в економіці США було створено більше 200 тис робочих місць , проте рівень безробіття продовжує залишатися на завищеному рівні і в жовтні становив 7,3 %.

Протягом року ФРС скуповує цінні папери на суму в 85 млрд доларів на місяць , намагаючись влити фінансові кошти в економіку і стримати зростання за кредитними ставками . США продовжують відновлюватися після найтяжчої рецесії з часів Великої депресії 1930 -х років.

Управління Центробанку готується провести зустріч в середині грудня , щоб обговорити ймовірність уповільнення темпів скупки активів в « найближчі місяці ». Проте ніякі тимчасові рамки встановлені не були .

Услуги, работа техника и прочее предоставляет  доска бесплатных объявлений город московский – размести и свое объявление.