Біля 100 комун в Італії ввели туристичний податок

ТОРІК В ІТАЛІЇ БУЛО 377 комун, ЯКІ ВВЕЛИ ТУРИСТИЧНИЙ ПОДАТОК. У ЦЬОМУ РОЦІ ЇХ СТАНЕ 470.
Крім того, ще 22 комуни ввели податок на захід у пристань. Згідно з оцінками експертів з компанії Mercury, в поточному році сумарний дохід від податку складе 268 млн. євро, що на 53% більше, ніж минулого року (175 млн. євро).
Дослідження було проведено за замовленням Італійської асоціації готельєрів Federalberghi. «Таким чином», говориться в доповіді, «кожен турист у середньому заплатив 1,35 євро, а середній щорічний дохід кожної комуни склав більше 550 000 євро».
У деяких містах адміністрація отримала меншу суму податків в порівнянні з тією, на яку розраховувала (Вьяреджо, Монтекатіні Терме, Турін). У той же час в інших містах доходи від туристичного податку перевищили очікувану суму – наприклад, в таких популярних туристичних центрах, як Венеція, Неаполь і Мілан.
На думку президента Federalberghi Бернабо Бокка, можливість введення податку стала для багатьох мерів прекрасним рішенням, щоб залатати дірки в бюджеті.
«Умови застосування податку і винятки для окремих категорій громадян дуже важко пояснити не тільки італійським туристам, але й іноземним», – вважає він.
492 італійських міста, де зараз діє закон про введення податку, мають у своєму розпорядженні 45% номерного фонду Італії. Там же зупиняються 51% туристів. У середньому витрати туриста на податок у Венеції складають 2,9 євро, у Флоренції і Мілані – 2,7 євро, в Римі – 2 євро.
Зараз всього в двох регіонах (Фріулі-Венеції-Джулії і Трентіно-Альто-Адідже) не введений туристичний податок, зазначає Il Sole 24 Ore.HollyDolly

 PLP Law Group это юридическая компания которая была основана в 2002 году с целью предоставления украинскому бизнесу полного комплекса юридических услуг, услуг на рынке финансов и лицензируемых услуг на рынке ценных бумаг.