Європа 2014. Кінець роумінгу?

Неллі Кроес, європейський комісар з питань впровадження нових технологій, виступила з цікавою і корисною для європейців законодавчою ініціативою. Вона пропонує Європейському парламенту прийняти ряд законодавчих актів, які б дозволили скасувати в Європі тарифи на роумінг вже до 2014 року.HollyDolly

Як каже Неллі Кроес, апарати повинні функціонувати, а ринок працювати, але жоден житель Європи не повинен страждати від існування тарифів на роумінг, а також відчувати будь-які незручності, як тільки він залишає свою країну. В даний час європейцям таки доводиться нести додаткові витрати, оплачуючи свої телефонні переговори за роумінговими тарифами. Правда, вже зараз у цьому плані є певна позитивна динаміка.

Для роумінгових тарифів в даний час діє так званий «стеля цін». Торік ціна хвилини в роумінгу не повинна була перевищувати 70 євроцентів, з липня поточного року ця цифра зменшилася до 45 центів, очікується, що в липні наступного року, якщо тарифи на роумінг взагалі не будуть скасовані, вона знизиться до 20 центів.
У підготовленому Неллі Кроес пакеті документів для європейського парламенту є також і ряд заходів, які допоможуть боротися з кіберзлочинністю і забезпечать жителів європейського союзу вільним доступом в інтернет.

Можливо, хтось із європейців обов’язково потрапить по рекламному посиланню на крутий сайт Ставрополя, а поки про його існування знають жителі міста Ставрополь і Ставропольського краю. Цей ресурс вже приніс багатьом з них реальну користь. Завжди можна подивитися, які фільми і в яких кінотеатрах йдуть, що ще цікавого відбувається в місті, вибрати, куди саме вирушити розважитися і відпочити, а також взяти участь у різних конкурсах на самому сайті і, можливо, виграти дуже гідний приз.

Система глобального позиционирования ГЛОНАСС мониторинг транспорта поможет контролировать движение автомобилей.