Окуляри Google Glass: все, що ви xотелі про них знати

Днями в мережі з’явилося офіційне відео Google про те, як користуватися окулярами, а ми вирішили опублікувати невеликий список поширених питань, присвячених очками і поділитися деякими цікавими фактами з вами.
Коли Google скла будуть доступні всім бажаючим?

Ерік Шмідт, голова ради директорів Google, пообіцяв, що окуляри можна буде придбати в 2014 році, правда без уточнення дати чи місяця. Перша партія очок, яка дісталася до своїх володарів (всього 8000 чоловік), називалася Провідник видання і була по суті пробною версією: окуляри, які будуть випущені в 2014 будуть доопрацьовані.

Яка буде вартість окулярів?

Точна цифра на даний момент не вказується, проте, за чутками, окуляри будуть коштувати значно менше $ 1500, (саме стільки довелося віддати охочим за Провідник Edition). За версією видання The New York Times вартість очок буде варіюватися в межах 250-600 доларів США.HollyDolly

Як управляти окулярами?


Нещодавно в мережі з’явилося офіційне відео Google, яке демонструє базові навички управління очками. Так званий тачпад знаходиться з правого боку на «дужці» Google Glass – окуляри вмикаються легким дотиком до нього. Індикатором того, що окуляри включені буде «домашній екран» з годинником. До речі, положення екрану регулюється для зручності використання.

У полі зору у вас знаходиться таймлайн – за допомогою прокрутки ви можете розтринькати стрічку вліво – там знаходяться поточні або заплановані на майбутнє події (т.з. Картки з інформацією.), Такі як поточна погода, запланована подія в календарі або майбутній авіарейс. Для докладної інформації ви можете вибрати будь-яку картку та отримати додаткові відомості про неї (наприклад, як дістатися до того чи іншого місця).

При промотки стрічки вправо, показуються події, що відносяться до минулого, наприклад, повідомлення друзів, відзняті відеозаписи і фотографії. Останніми можна поділитися в соціальній мережі Google+ в пару торкань дужки. Щоб вимкнути окуляри, досить провести по тачпаду вниз.

Спілкуватися з окулярами можна також голосовими командами (поки що тільки англійською мовою). Команди починаються зі звертання «Ok, скло …» і налічують принаймні 11 дій, від запису відео і фотографування «Ok, скло, записати у відео / сфотографувати» до перекладу слів і пропозицій і точного прогнозу погоди «Ok, скло, як погода в [місце]? »

Який камерою оснащені Google Glass?

5-мегапіксельна камера, що знімає відео з роздільною здатністю 1280 х 720 пікселів.

Якщо власник окулярів знімає відео, чи можу я це якось побачити?

Ніяких індикаторів типу палаючого світлодіодним сигналу під час відеозапису на окулярах немає, але, якщо ви знаходитесь досить близько до володаря очок, і можете побачити отзеркаленное зображення вас на дисплеї – цілком ймовірно що прихована камера знімає саме вас.
Інші технічні специфікації очок:
Дисплей з роздільною здатністю 640х360 PX
Внутрішня пам’ять: 16 Гб, з яких користувачеві доступно 12 Гб (+ місце на диску Google Drive)
Автономна робота очок без підзарядки при стандартному використанні (ми теж не знаємо, що означає «стандартне використання»): до 24 годин.
Окуляри підтримують Wi-Fi 802.11b / G і Bluetooth для зв’язку зі смартфоном.
1 Гб оперативної пам’яті

Які програми підтримують Google Glass?

Програми, розроблені Google, такі як Google зараз, Google Maps, Google +, і Gmail. Список додатків від сторонніх розробників зараз виглядає так: Evernote, Skitch, New York Times, і Шлях. Також в мережі був помічений твіт, опублікований, судячи з усього, за допомогою окулярів (проте офіційної заяви про появу клієнта для Twitter Google скла поки не повідомлялося).
Також раніше було сказано, що додатки від сторонніх розробників на перших порах будуть проходити сувору модерацію перед розміщенням в маркеті.

Як виглядають очки в реальному житті?

З появою пробних примірників очок у перших щасливчиків, на платформі Tumblr з’явився блог Білого чоловіків, одягнених у Google скла (сумнівну назву – відмітна ознака більшості блогів на тумблре – прим автора.), Обстеживши який, можна помилуватися на перших власників очок.

Обігрів вашого житлав це дуже важлво і тоді вам слід звернути увагу на твердопаливний котел який економить не тільки ваш час а й гроші.