Навигация Navitel запропонувала маршрути для вибагливих користувачів

Чергова версія популярного програми-навігатора вже знайшла своїх фанатів і противників. Сумнівні гідності паперових атласів і карт стають все більш очевидні при порівнянні з сучасними навігаторами. Купувати пристрій абсолютно не обов’язково, достатньо лише встановити на смартфон спеціальний додаток. Оновлена програма від Навітел ні в чому не поступається повноцінному навігатору, а де в чому навіть перевершує його.
Навітел як і раніше робить хорошу конкуренцію аналогічним сервісам від Яндекса і Google. По частині відображення об’єкта йому немає рівних: програма впевнено знайде користувача і в чистому полі, і в міських провулочках, позначивши на карті його місце розташування з точністю до метра. А докладні карти дозволять вибратися практично з будь-яких нетрів. Прівереди можуть задати в налаштуваннях об’їзд грунтових доріг, лавірування між пробками, і знайти свій власний експрес-маршрут по дворах в об’їзд центральних магістралей.HollyDolly

Непогано працює оновлений пошук об’єктів – автозаповнення істотно заощаджує час, і немає необхідності забивати до кінця назва Шарікоподшипниковськой, наприклад, вулиці. Є функції пошуку за номером будинку, по карті, по перехрестю. Вибір транспорту вельми грунтовний: маршрут можна прокласти і для служби доставки, і для пішохода, і для велосипедиста. Маршрути Навітел будує цілком адекватні, під чортківському випадку, пропозицій пірнути з мосту в річку від нього не дочекаєшся. Зате з класифікацією об’єктів все куди цікавіше. Продуктовий гіпермаркет чомусь затесався в категорію розваг, а деякі державні служби придбали скромну позначку «послуги». Правда, є шанс, що в наступній версії ці баги виправлять – зрештою, це, мабуть, єдина система, яка оновлюється так часто і при цьому не вимагає постійного з’єднання з інтернетом.
Інтерфейс і раніше неоднозначний. З одного боку, під рукою всі необхідні опції від швидкості до можливого часу шляху. Наочно і оперативно відображаються пробки та ДТП. А от з настройками доведеться повозитися, і простіше розібратися з пристроєм ще до поїздки, ніж судорожно тиснути на всі іконки, притримуючи кермо однією рукою. Тому, як і предудищіе версії, оновлене додаток більше підходить для тривалих поїздок, ніж для щоденних вояжів на роботу і назад. Щоб не нервувати смартфон періодичним зникненням всіх супутників з горизонту, краще кріпити його на лобове скло, а не кидати на сусіднє сидіння. Зате після підгонки додатки під себе Навітел цілком зможе претендувати на роль постійного штурмана в далеких поїздках.

Навигаторы для вашего автомобиля по лучшей цене можно купить на указаном сайте.