Король Іспанії відмовився від яхти

Для королівського дому Іспанії настали не найкращі часи. Країну охопив боргова криза, а ім’я монарха Хуана Карлоса фігурує то в одному скандалі, то в іншому. Також принцеса Крістіна проходить в якості підозрюваної у справі про корупцію.HollyDolly

Тому роялісти особливо раді тому, що про Хуані Карлосі нарешті написали щось позитивне. Він відмовляється від користування королівської яхтою Fortuna довжиною 41 м. Як пояснив представник королівського дому, через необхідність економії більше неможливо утримувати яхту, вартість якої оцінюється в 21 млн. євро. Згідно газеті Telegraph яхта належить і іспанській державі, яке тільки надає її в розпорядження короля.

Попробуйте уже сейчас онлайн казино на гривны в Интернете не выходя из дома.

Королівський дім попросив пошукати інші можливості застосування для корабля.

Група підприємств на Балеарських островах, а також регіональний уряд у Пальмі подарували яхту монарху в 2000 році в подяку за «вірність», яку король виявляв по відношенню до островів багато років. Королівська родина традиційно проводила свою літню відпустку на Майорці.

Будівництво корабля обійшлося тоді в 18 млн. євро. Відмовившись від користування яхтою, Хуан Карлос заощадить королівського дому багато грошей, які йдуть на обслуговування. Одна тільки заправка пальним обходиться в 20 000 євро. Останній раз король скористався яхтою в серпні 2012 р.