Весь квітень в Афінах – безкоштовні екскурсії

В Афінах час від часу проводяться безкоштовні екскурсії. До кінця квітня по вихідних у городян і гостей міста знову з’явиться така можливість. Зокрема, у неділю, 14 квітня, можна відвідати художній музей Бенаки, де відбудеться тур на тему «Фольклор і сучасне мистецтво”.HollyDolly

Крім того, в цей же день безкоштовна екскурсія пройде в храмі Зевса Олімпійського, повідомляє Grekomania.ru. 20 і 21 квітня в 10:30 відкриє свої двері для туристів Фонд Феохаракі – найбільше зібрання грецького і зарубіжного образотворчого мистецтва XX-XXI століть. У суботу, 27 квітня, зі своєю культурною спадщиною познайомлять Афінська академія та її бібліотека. А з наближенням православної Пасхи, у Великий вівторок (30 квітня), можна відвідати з екскурсією візантійські церкви грецької столиці. Крім того, кожне неділю о 12:00 проходить безкоштовний тур з оглядом постійної колекції Картинній галереї муніципалітету міста Афін.

У вас автомобиль ниссан ? Тогда сделайте его крутым с помощью купить обвес на ниссан патрол сделайте его вид более агресивным.