Сибірські вчені винайшли таблетку «вічної молодості»

Досягнення вчених з Томська і Новосибірська високо оцінили навіть скептики, однак з урахуванням російських реалій перспективи таблетки «вічної молодості» виглядають сумнівно.

G5 – так назвали препарат, який збільшує викид стовбурових клітин майже на 40%. Під час доклінічних випробувань засіб добре себе зарекомендувало. На думку вчених, нові ліки будуть ефективно в лікуванні тяжких захворювань печінки, легенів і хвороб нервової системи.HollyDolly

Але занадто великі надії на таблетку молодості покладати не варто, вважає керівник Лабораторії клітинних технологій Інституту стовбурових клітин людини Сергій Кисельов: «Цей препарат, звичайно ж, гідний уваги, і, можливо, буде допомагати в якихось випадках. Але так, щоб була одна універсальна таблетка і рятувала нас і від онкологічних захворювань, серцево-судинних, імунологічних захворювань – це здається малоймовірним ».

Старт клінічних випробувань препарату намічений на осінь. Вони триватимуть приблизно півтора року, відповідно перспектива появи ліків на полицях аптек не ясна.

Тим часом, у Москві був представлений унікальний апарат променевої терапії. У Росії він представлений в єдиному екземплярі. Це лінійний прискорювач, який дозволяє точково, не зачіпаючи здорові органи, опромінювати пухлину і знищувати її всього за один сеанс. Унікальність технології для Росії багато в чому можна пояснити вартістю цього апарата – 5,5 млн євро. Хоча в країні є маса прикладів того, що дороге устаткування закуповується, а потім простоює.

Зокрема, це стосується новітніх позитронно-еміссоних томографів, які суттєво спрощують діагностику онкологічних захворювань.

Ось, що розповів Business FM академік РАМН, президент ВАТ «Медицина» Григорій Ройтберг: «Офіційні дані – завезено 30 апаратів в Росію. З них, я думаю, третя частина в Москві ». Сьогодні, за словами Ройтберга, в Москві заробив ще один такий томограф.

У вас есть свой бизнес ? Тогда вам нужно позаботится о юридическое сопровождение бизнеса будьте уверены в своем бизнесе.