Найперспективніші місяці для пошуку роботи

Починати шукати роботу найкраще в травні або червні, але ніяк не в жовтні, тому як саме в цей період кількість резюме, розміщених на хантінгових порталах, збільшується в 2-3 рази. Про це свідчить дослідження, проведене РБК.Рейтінг на ринку праці за даними HeadHunter.
Тим часом, цей ринок – один з найбільш нестабільних і постійно мінливих. Але навіть тут ми можемо спостерігати певні тренди. За даним рейтингом видно як змінюється динаміка зростання і зниження розміщення кількості резюме кожен місяць в період з січня 2008 року по серпень 2011 року.
Крім того, відомо, що інтенсивність пошуку роботи шукачами схильна до впливу сезонних факторів. За загальним балом, який обчислено за чотири роки, можна сказати, що кожну осінь в жовтні і вересні росіяни частіше розміщують свої резюме на порталах, а, отже, активніше займаються пошуком роботи. Така позитивна динаміка триває аж до грудня.HollyDolly

Напередодні новорічних свят активність шукачів пошуку роботи завжди знижується, це виражається в відсутність припливу нових резюме. Традиційно найдовші у році офіційні «канікули» перемикають увагу частини росіян з пошуку роботи на зустріч і проведення Нового року і Різдва. Однак, коли порівнювати показники грудня 2008 року і Грудня 2010 року, в останньому кількість резюме збільшилася на 50%, спад активності в грудні минулого року по відношенню до інших місяцях виглядає несуттєвим. Після свят у січні зазвичай конкуренція на робоче місце знову зростає.

Охорона праці на підприємстві, зверніться до професіоналів фірми Полісся-Промбезпека pprom.com.ua