Метро Сінгапуру вранці буде безкоштовним

У червні міністерство транспорту Сінгапуру почне експеримент, в рамках якого вранці можна буде скористатися метрополітеном безкоштовно. Цей захід покликаний розвантажити підземку в години пік.HollyDolly

Зараз одна поїздка в місцевому метро коштує 1,95 сінгапурського долара (близько 1,5 долара США). Пасажири зможуть користуватися підземкою безкоштовно в будні дні рано вранці з тим, щоб до 7:45 встигнути покинути метро, повідомляє Lenta.ru. Також з 7:45 до 8:00 на проїзд буде діяти знижка в 26% (50 сінгапурських центів або 40 центів США).

Деякі гілки сінгапурського метро проходять через всю територію країни. Пасажиропотік місцевої підземки за останні роки сильно зріс, що почало призводити до збоїв у її роботі – в години пік рух порушувалося на тривалий час. На території Сінгапуру побудовано 102 станції метро, причому на деяких гілках розташовуються більше 30 зупинок. Експеримент з безкоштовними годинами триватиме рік і обійдеться казні в 10 мільйонів сінгапурських доларів (8 мільйонів доларів США).

Сделайте уникальный тюнинг митсубиси паджеро спорт выделитесь среди других автомобилей.