Магнітні полюси Землі змінюються!

Вчені виявили, що в магнітному полі Землі утворюються потужні діри, що свідчать про те, що магнітні полюси планети незабаром поміняються місцями. Звучать думки, що у зв’язку з цим можна чекати нових природних катаклізмів світового масштабу на зразок Всесвітнього потопу і Страшного суду.

До такого висновку прийшли фахівці з данського Центру планетарних досліджень. Ці висновки підтримали їхні колеги з університету Лідса (Велика Британія) і французького Інституту фізики Землі, а також американські вчені з Флоридського міжнародного університету в Маямі.

На думку дослідників, за останні сторіччя щільність магнітного поля Землі значно знизилася. Вплив цього в 1989 році відчули на собі жителі сходу Канади. Сонячні вітри прорвалися через слабкий магнітний щит і спричинили тяжкі поломки в електричних мережах, залишивши Квебек без світла на 9:00.

Вважається, що магнітне поле нашої планети генерується потоками розплавленого заліза, оточує ядро Землі. Данська космічний супутник виявив в цих потоках завихрення (в районах Арктики й південної Атлантики), які можуть змусити їх поміняти напрям свого руху. Але багато фахівців вважають, що найближчим часом цього, на щастя, не відбудеться.

І все ж, якщо прогнози збудуться, наслідки можуть виявитися катастрофічними. Потужні потоки сонячної радіації, які через магнітного поля зараз не можуть досягти атмосфери, нагріють її верхні шари і викличуть глобальні зміни клімату. Зараз зовнішній «магнітний щит» планети захищає все живе від сонячної радіації. Без нього сонячний вітер і плазма від сонячних спалахів будуть досягати верхніх шарів атмосфери, нагріваючи її і викликаючи катастрофічні зміни клімату. Іншими словами, в момент зміни полюсів відбудеться різке ослаблення магнітного поля: це призведе до стрибкоподібного підвищення рівня сонячної радіації. Космічні промені вб’ють все живе або викличуть мутації. З ладу вийдуть усі електричні, навігаційні і комунікаційні прилади і супутники, що знаходяться на земній орбіті. Мігруючі тварини, птахи і комахи втратять здатність до орієнтації. При цьому заздалегідь розрахувати, де опиниться суша, а де море, неможливо.

Правда, коли в березні 2001 року змінювалися магнітні полюси на Сонце, зникнень магнітного поля не зафіксували. Сонце змінює свої магнітні полюси раз у 22 роки. На Землі такі стреси відбуваються значно рідше, але все ж відбуваються. Можливо, що катаклізми в біосфері планети, коли зникали від 50 до 90% її фауни, пов’язані саме з переміщенням полюсів. Вчені відзначають, що саме зникнення магнітного поля призвело до випаровування атмосфери на Марсі.HollyDolly

Походження магнітного поля Землі і до цього дня залишається загадкою, хоча існує багато гіпотез для пояснення цього феномена. То магнітне поле, яке існує на земній поверхні, є сумарним полем. Воно утворюється за рахунок ряду джерел: струмів, що перетинають поверхню Землі, так званого вихрового поля; зовнішніх, космічних джерел, не пов’язаних із Землею, і, нарешті, магнітного поля, обумовленого причинами внутрішньої динаміки Землі.

За геомагнітним даними, полюса здійснювали рокіровку в середньому кожні 500 тисяч років. Згідно з іншою гіпотезою, останній раз це траплялося приблизно 780 тис. років тому. При цьому спочатку дипольне магнітне поле Землі зникало і замість нього спостерігалася набагато більш складна картина безлічі полюсів, розкиданих по планеті. Потім дипольне поле відновлювалося, але Північний і Південний полюси при цьому помінялися місцями.

Зміна магнітних полюсів Землі – це не одномоментне явив ие, а тривалий геологічний процес, вимірюваний десятками тисяч і навіть мільйонами років Щоправда, деякі вчені вважають, що такі зміни відбувалися протягом дуже короткого часу. Якби зміна полюсів розтягувалася на тривалий термін, кажуть вони, то життя на нашій планеті в ці проміжки була б знищена сонячною радіацією, яка безперешкодно проникала б в атмосферу і досягала її поверхні, оскільки для сонячного вітру, крім магнітного поля, немає перешкод.

А поки що спостерігається зростання швидкості переміщення магнітних полюсів, що ніяк не походить на звичайний, «фоновий» дрейф. Так, наприклад, магнітний полюс Північної півкулі «пробіг» за останні 20 років понад 200 км в південному напрямку.

Полюсів, як відомо, дві пари – географічні і магнітне. Через перші проходить уявна земна вісь, навколо якої обертається наша планета. Вони знаходяться на широті 90 градусів (північної та південної відповідно) і нульовою довготі – всі лінії довготи сходатг-ся в цих точках.

Тепер про другу парі полюсів. Наша планета – це величезний кульовий магніт. Рух розплавленого заліза всередині Землі (точніше, в рідкому зовнішньому ядрі) створює навколо неї магнітне поле, яке захищає нас від згубної сонячної радіації.

Вісь земної магніту нахилена по відношенню до осі обертання Землі на 12 градусів. Вона навіть не проходить через центр Землі, а розташовується приблизно на 400 км в стороні від нього. Точки, в яких ця вісь перетинає поверхню планети, і є магнітні полюси. Зрозуміло, що за такого розташування осей полюс географічний і полюс магнітний не збігаються.

Географічні полюси теж рухаються. Спостереження станцій Міжнародної служби руху полюсів Землі і вимірювання геодезичних супутників показують: вісь планети відхиляється зі швидкістю близько 10 см в рік. Головна причина – рух земних плит, які викликають перерозподіл маси і зміна в обертанні Землі.

Японські вчені з’ясували, що Північний полюс рухається у бік Японії зі швидкістю приблизно 6 см в 100 років. Він переміщається по довготі під впливом землетрусів, які найчастіше трапляються в районі Тихого океану.

В останні роки зсув географічного полюса прискорилося, як і рух магнітного. Якщо це триватиме, то через якийсь час полюс виявиться в районі Великого Ведмежого озера Канади … Французький професор геофізики Готьє Юло в 2002 році вже підняв паніку, виявивши ослаблення магнітного поля Землі біля полюсів, що може інтерпретуватися як рання ознака близької зміни полюсів.

Згідно ще одній гіпотезі, ми живемо в унікальний час: відбувається зміна полюсів Землі і здійснюється квантовий перехід нашої планети на її двійник, що знаходиться в паралельному світі чотиривимірного простору. Вищі цивілізації (ВЦ) для зменшення наслідків планетарної катастрофи цей перехід здійснюють плавно, щоб створити сприятливі умови для зародження нової гілки надцивілізацію Боголюдства. Представники ВЦ вважають, що стара гілка Людства не розумна, оскільки вона за останні десятиліття, принаймні, п’ять разів могла знищити все живе на планеті, якби не своєчасне втручання ВЦ.

Група дослідників з Міжнародного університету у Флориді під керівництвом Бреда Клемента вважає, що за останні 15 млн років один «реверс» полюсів відбувався в середньому кожні 250 тис. років. Однак останній такий переворот полюсів був 790 тис. років тому. Можна припустити, що ми живемо напередодні чергового грандіозного зміни, яке кілька затримався і от-от відбудеться.

Сьогодні серед вчених, немає єдиної думки щодо того, як довго може тривати процес зміни полюсів. За однією версією, на це піде кілька тисяч років, протягом яких Земля буде беззахисна перед сонячною радіацією. За іншою – на зміну полюсів піде всього кілька тижнів. А ось дату Апокаліпсису, на думку деяких учених, підказують нам стародавні народності майя і атланти – 2050 рік.

У 1996 році американський популяризатор науки С. Ранкорн зробив висновок, що вісь обертання переміщалася аж ніяк не одного разу в геологічній історії Землі разом з магнітним полем. Він припускає, що остання геомагнітна інверсія відбулася близько 10 450 року до н. е.. Саме про це і повідомляли нам атланти, що залишилися в живих після потопу, відправивши в майбутнє своє послання. Вони знали про регулярної періодичній зміні полярності полюсів Землі приблизно через кожні 12 500 років. Якщо до 10450 році до н. е.. приплюсувати 12500 років, то знову вийде 2050 н. е.. – Рік найближчого гігантського природного катаклізму. Цю дату фахівці вирахували в ході розгадки розташування в долині Нілу трьох єгипетських пірамід – Хеопса, Хефрена і Мікеріна.

Російські вчені вважають, що наймудріші атланти виводили нас на знання про періодичній зміні полярності полюсів Землі через знання законів прецесії, які закладені в розташуванні цих трьох пірамід. Атланти, судячи з усього, були повністю впевнені, що коли-небудь в далекому для них майбутньому з’явиться на Землі нова високорозвинена цивілізація, а її представники заново відкриють процесійний закони.

За однією з гіпотез, саме атланти швидше за все керували зведенням трьох найбільших пірамід в долині Нілу. Всі вони побудовані на 30-му градусі північної широти і зорієнтовані по сторонах світу. Кожна грань споруди націлена на північ, на південь, на захід чи на схід. Не відомо жодного іншої будови на Землі, яке було б настільки ж точно з похибкою всього 0015 градуси зорієнтоване по сторонах світу. Оскільки древні будівельники досягли своєї мети, значить, вони володіли відповідною кваліфікацією, знаннями, першокласним обладнанням та приладами.

Йдемо далі. Піраміди встановлені по сторонах світу з відхиленням в три хвилини шість секунд від меридіана. А числа 30 і 36 – знаки прецесійного коду! 30 градусів небесного обрію відповідають одному знаку Зодіаку, 36 – число років, за які картинка неба зміщується на півградуса.

Вченими були також встановлені певні закономірності і збіги, пов’язані з розмірами піраміди, кутами нахилу їх внутрішніх галерей, кутом зростання гвинтових сходів молекули ДНК, закрученої спіраллю, і т. д. і т. п. Стало бути, вирішили вчені, атланти всіма доступними їм способами вказували нам на строго певну дату, яка збіглася з вкрай рідкісним астрономічним явищем. Воно повторюється один раз на 25 921 рік. У той момент три зірки Пояса Оріона перебували в самому нижньому своєму процесійний положенні над лінією горизонту в день весняного рівнодення. Це бьіо в 10 450 році до н. е.. Ось так древні мудреці посилено виводили людство на цю дату через міфологічні коди, через карту ділянки зоряного неба, намальовану в долині Нілу за допомогою трьох пірамід.

І ось в 1993 році бельгійський учений Р. Бьювелл скористався законами прецесії. Шляхом комп’ютерного аналізу він виявив, що три найбільші єгипетські піраміди встановлені на місцевості так, як розташовувалися на небі три зірки Пояса Оріона в 10 450 році до н. е.., коли вони перебували в нижній, тобто вихідної точки свого прецесійного руху по небу.

Сучасні геомагнітні дослідження показали, що близько 10 450 року до н. е.. відбулася миттєва зміна полярності полюсів Землі і ока змістилася на 30 градусів щодо своєї осі обертання. В результаті наступив загальнопланетних глобальний миттєвий катаклізм. Геомагнітні дослідження, проведені в кінці 1980-х років американськими, англійськими та японськими вченими, показали й інше. Ці жахливі катаклізми постійно відбувалися в геологічній історії Землі з регулярністю приблизно в 12 500 років! Це вони, очевидно, погубили і динозаврів, і мамонтів, і Атлантиду.

Що залишилися в живих після попереднього потопу в 10 450 році до н. е.. і відправили нам своє послання через піраміди атланти дуже сподівалися, що нова високорозвинена цивілізація з’явиться на Землі задовго до тотального жаху і кінця світу. І може бути, встигне підготуватися до того, щоб зустріти лихо у всеозброєнні. За однією з гіпотез, їх науці не вдалося зробити відкриття про обов’язкове «перекиді» планети на 30 градусів у момент переполюсовки. В результаті відбувся зсув всіх континентів Землі саме на 30 градусів і Атлантида опинилася на Південному полюсі. І тут же все її населення миттєво замерзло, як миттєво замерзли в той же момент на іншому кінці планети мамонти. Залишилися в живих тільки ті представники високорозвинутої атлантичної цивілізації, які перебували в ту пору на інших континентах планети у високогірній місцевості. Їм пощастило уникнути Всесвітнього потопу. І ось вони вирішили попередити нас, людей далекого для них майбутнього, що кожна зміна полю сов супроводжується «шкереберть» планети і непоправними наслідками.

У 1995 році були проведені нові додаткові дослідження за допомогою сучасних приладів, створених спеціально для досліджень такого роду. Вченим вдалося внести найважливіше уточнення в прогноз майбутньої зміни полярності полюсів і більш точно позначити дату страшної події – 2030 рік.

Американський вчений Г. Хенкок називає дату загального кінця світу ще більш близьку – 2012 рік. Своє припущення він засновує на одному з календарів південно-американської цивілізації індіанців майя. На думку вченого, календар, можливо, дістався індіанцям в спадок від атлантів.

Так от, згідно довгого рахунку майя, наш світ циклічно створюється і знищується з періодом в 13 бактуна (або приблизно 5120 років). Поточний цикл почався 11 серпня 3113 року до н. е.. (0.0.0.0.0) та завершиться 21 грудня 2012 н. е.. (13.0.0.0.0). Майя вважали, що в цей день настане кінець світу. А після цього, якщо вірити їм, настане початок нового циклу і початок нового Світу.

За даними інших палеомагнитологи, зміна магнітних полюсів Землі відбудеться ось-ось. Але не в обивательському розумінні – завтра, післязавтра. Одні дослідники називають одну тисячу років, інші – дві тисячі. Ось тоді і настане Кінець Світу, Страшний суд, Всесвітній потоп, який описаний в Апокаліпсисі.

Але людству вже передрікали кінець світу в 2000 році. А життя все одно триває – і вона прекрасна!