У російській армії впроваджують салат-бари “на будь-який смак”

На тлі звісток з Курильських островів, де солдатів і офіцерів нібито годували кашею з хробаками, керівництво Центрального військового округу оголосило, що військовослужбовці в ЦВО цього літа зможуть випробувати новинку – охолоджувані салат-бари, організовані за принципом “шведського столу” з широким вибором гарячих страв і холодних закусок.

До 1 липня на нові технології перейдуть 16 з’єднань і військових частин ЦВО, а до кінця року таких стане більше півсотні, повідомив представник ЦВО журналістам. За його словами, новинку вже оцінили військовослужбовці єкатеринбурзького з’єднання залізничних військ, де нове обладнання успішно пройшло апробацію і вже запущено в дію, передає РІА Новини.HollyDolly

Це сучасні лінії роздачі, розраховані на військові колективи чисельністю 150 чоловік і більше, які оснащуються марміти – відкритими тепловими та супів столами, призначеними для підтримки температурно
го режиму їжі. А в кінці лінії буде охолоджуваний салат-бар, який дозволить скласти індивідуальний варіант салату під соусом на будь-який смак, особливо відзначив офіцер.

Військовослужбовцям на вибір будуть пропонуватися свіжі, солоні і мариновані огірки і томати, кілька видів капусти, морква свіжа або по-корейськи, оливки, маслини, зелень, перець, редис, консервовані квасоля, кукурудза і зелений горошок, консерви овочеві закусочні, з гордістю повідав представник ЦВО.

Конструктивні особливості ліній роздачі зможуть забезпечити підтримання оптимальних температурних режимів видаються холодних закусок, перших і других страв, чаю і кави до закінчення видачі їжі, резюмував він.

Нагадаємо, “шведський стіл” в російській армії почали вводити ще в 2008 році. Спершу їх організували в середніх навчальних закладах Міноборони, у військових санаторіях і в окремих військових частинах спецпризначення. До кінця 2012 року на таке харчування планувалося перевести до 515 тисяч солдатів і офіцерів, правда, плани ці будувалися при колишньому керівництві військового відомства в особі Анатолія Сердюкова.

“Шведські столи” накривають цивільні комбінати харчування, які виграли тендер. У таких їдалень на вибір бійців і курсантів два-три види супів, гарячого, гарніру і напоїв, з яких можна самостійно скласти собі обід. Кількість підходів до роздачі при цьому не обмежена.

За допомогою подібних нововведень колишнє керівництво Міноборони намагалося підвищити привабливість строкової армійської служби.