Новорічні листівки – основа новорічних привітань

Ось і наближається, нарешті, усіма довгоочікуване свято Новий рік! Саме цей веселий, урочистий і одночасно теплий, затишний свято – традиційно збирає за одним столом всіх самих близьких, рідних і коханих. Звичайно ж, всі з нетерпінням чекають в гості Діда Мороза і його чарівну внучку Снігуроньку. Саме вони, за доброю традицією, приносять подарунки слухняним дітям.

Хоча подарунки та новорічні листівки 2013, в це чудове свято, люблять не тільки діти, але і дорослі. Адже Новий рік – це чарівний свято, яке змушує всіх, і дорослих і дітей, повірити і зануритися в справжню казку з красивими подарунками! З прилагающимися до них новорічними листівками 2013.HollyDolly

Сьогодні, традиції по врученню подарунків, злегка змінилися. Якщо раніше діти лягали спати, а вранці під ялинкою могли виявити гору гарних подарунків, то зараз їх вручає або Дід Мороз особисто (за викликом на будинок), або вони кладуться в чобіт (носочек), який дитина вішає біля каміна. Таким чином, протягом всієї різдвяного тижня, кожен бажаючий може підкласти малюкові свій подаруночок. Але золотим правилом для дитини залишається те, що відкрити його можна лише після новорічної ночі.

Звичайно дорослі, також за традицією, збирають свої подарунки. Але оскільки мами, тата, дядьки й тітки – точно знають, що все це величезна кількість подарунків кимось куплені із близьких, то доречним і актуальним завжди є обов’язкова наявність новорічних листівок.

Одного разу в дитинстві, спостерігаючи за дорослими, які роздруковували свої подарунки, я дивилася як вони реготали, читаючи новорічні листівки, потім обіймали один одного з вдячністю. Мене дивувало звідки вони знають, що за цей подарунок треба подякувати тітку Олену, а за цей дядька Олега. Адже я точно знала, що їх подарунки також приніс Дід Мороз.

Весь секрет був у цих новорічних листівках, читаючи які вони дізнавалися код, кому тепер будуть адресовані слова подяки.

Оскільки я читати не вміла, то навіть відкриваючи ці красиві картки, мало що могла для себе почерпнути. І тільки сьогодні, випадково знайшовши стару коробку з новорічними листівками, я розпізнала код. Це від моєї хресної мами, це від мого тата для моєї улюбленої мами. Як приємно, незважаючи на таку кількість минулих років, побачивши листівку 1985 року, згадувати, як весело вони раділи і реготали від душі, відкриваючи ці листівки.

І хай час біжить, смаки змінюються, запити ростуть – новорічні листівки 2013 Вам однозначно принесуть радість і наснагу. Особливо, якщо коли-небудь, через років 20, Ваша дитина знайде її і відкриє для себе цей код щасливого Нового року!

Если Вы хотите купить Новогодние открытки то мы вам рекомендуем сайт с открытками “Ластивка”.