Партія регіонів: більше жебраків і голодних – і ми при владі

Ач дивина: представники Партії регіонів повсюдно застосовують адміністративний ресурс. При цьому вони, посміхаючись на камеру, стверджують, що підкуп бідних і знедолених – це не купівля електорату, а допомогу стражденним, що давно не їли гречки і вже тим більше не бачили вершкового масла.

Що вже говорити про те, коли жителі села, як в селі Мартинюка, накидаються на активістів тільки тому, що їм про їх односельця говорять правду? Так, звичайно, він у своєму селі навів марафет. Але ж в окрузі ж – злидні. Але наші громадяни тим і відрізняються від цивілізованих європейців, що цікавляться тільки своїми проблемами і не хочуть дивитися далі свого носа. А, значить, підкуп виборців у вигляді подачок перед виборами працював і працювати буде, оскільки голодне і неосвічене бидло не бажає нічого іншого, окрім як випив, закусив – проголосував. А ось ситі і забезпечені, такі як Олейников, вже думають про майбутнє, про країну, про те, щоб люди їли масло не перед виборами, а щодня. А навіщо такі потрібні? Вони ж, сволочі, по світу їздять, бачать який там побут, які дороги (Колесников такі не переплюне, навіть якщо рак стане, тому як у європейців завдання – побудувати дороги, у Колесникова – відмити гроші).HollyDolly

Так навіщо такі розумні потрібні, які будуть приїжджати з-за кордону і розповідати, що продукти в Європі (з її заробітками, що вище українських) – дешевше і якісніше. Треба щоб бидло нікуди не їздило далі міста, в якому живе. Тоді йому і порівнювати буде не з чим, і купити його за гречку – простіше.

А бізнес? А навіщо українцю знати, що це таке? Малий і середній бізнес – це незалежність. А як донецькі можуть дозволити, щоб в країні були незалежні і волелюбні громадяни? Адже якщо так піде, то, наприклад, кияни перестануть користуватися послугами Київенерго, оскільки, маючи гроші, забезпечать собі і гарячу воду, і опалення, а якщо потрібно, і – електрика. А як це так? Хай краще сидять брудні у своїх квартирках і не варнякають, що їм насадили дивиться, якого вони не вибирали, і який їм вже поперек горла стоїть.

Ось Києву за дивиться і мстять. Влітку залишили людей без гарячої води, а взимку залишать і без води і без опалення. А нема чого киянам хизуватися і виступати проти урок, які вирішили, що раз одягли смокінги – уже вважаються лордами.

Тільки от смокінги не прикривають суть, яка так і пре з-під дорогих костюмів. Ось, недавно, Лук’янов в черговий раз розповів суспільству, що вони, тобто, – Партія регіонів, тобто – урки, звикли робити справи інакше, ніж весь цивілізований світ. Він так і заявив, що якби Янукович міг вибити з Путіна ціну на газ, то він би карлика швидко надоумить. А так – руки короткі. Це вони в Україну людей вбивають і залякують, а от Путіна Янукович сам боїться, оскільки може той і карлик, але – злобний. Проте подібна заява говорить голови від ПР красномовно, по Фрейду, повідомляє суспільству, що Янукович, як і мачуха з казки «Попелюшка», сам собі констатує: «королівство замало, розвернутися мені – ніде», а то би всім в морду і – гуляй шпана, все – оплачено.

Та ось тільки Путін і Європа Януковича і в гріш не ставлять. Як представники ПР не бундючаться, а в світі вони – ізгої, навіть в смокінгах. Ось тому й ізгаляются в Україну над народом, тому як свою спритність більше ніде показати не можуть. Вони, наївні, думають, що зробивши всіх жебраками, зможуть контролювати процес. А історія доводить, що жебраки панів дуже часто на кол саджають. Так що, панове від ПР, готуйте вазелін. Пізно чи рано суспільство знайде йому застосування.

Автор: Ліна Тиха

Джерело: “Конфликты и законы”