Затримано одеситки, які грабували маленьких дітей у ліфтах

Так, до Київського райвідділу міліції надійшло повідомлення від одеситки про те, що в ліфті будинку на проспекті Маршала Жукова у її 16-річної дочки дві незнайомі жінки, погрожуючи насильством, відібрали мобільний телефон. Сама потерпіла розповіла, що вона заходила в ліфт, розмовляючи по мобільному телефону, слідом за нею вбігли дві жінки, а коли двері ліфта закрилися, одна з них дістала газовий балончик, бризнула дівчині в обличчя і вимагала віддати її мобільний телефон. Друга стала бити жертву по голові. Після того, як ліфт зупинився, обидві грабіжниці зникли з телефоном.
Співробітники міліції почали розшук підозрюваних за прикметами, які повідомила потерпіла, і незабаром вийшли на їх слід.

У відділі зазначили, що це був не перший грабіж в Київському районі, вчинений за такою схемою. За два дні до скоєння вказаного злочину, на вулиці Ільфа і Петрова в ліфті вони також пограбували неповнолітню дівчину: відібрали золоту обручку та навушники від плеєра.

В ході слідчих заходів, в поле зору потрапила 24-річна одеситка, яка і була затримана за підозрою в скоєнні грабежів. Вона зізналася в тому, що злочини скоювала разом зі своєю знайомою.
Незабаром затримали і другу грабіжницю. Нею виявилася 23-річна мешканка Одеської області. Вона не стала заперечувати свою провину і зізналася у скоєнні злочинів.

Затримані розповіли, що награбоване майно вони здавали в ломбарди, а гроші витрачали на власні потреби.

В даний час порушено кримінальну справу за статтею 186 КК України “Грабіж”.Ведеться слідство.HollyDolly