Хабарниця з КРУ отримала 3 роки тюрми

Співробітницю контрольно-ревізійного управління Дніпропетровської області, яку піймали на хабарі, засудили до 3-х років в’язниці.

Про це ІА «МОСТ-ДНІПРО» повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

«15 лютого 2010 прокуратурою Індустріального району міста Дніпропетровська за матеріалами Управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами ГУМВС України в області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України щодо 37-річної жінки – головного контролера-ревізора КРУ Дніпропетровської області », – йдеться в повідомленні.HollyDolly

Остання була затримана на «гарячому» при отриманні хабара в сумі $ 15 тис. від засновника одного з товариств регіону. Засоби держслужбовець вимагав за невідображення в акті зустрічної перевірки виявлених порушень діяльності суспільства.

У лютому того ж року Індустріальним районним судом міста Дніпропетровська хабарниці було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

У вересні 2010 року рішенням Апеляційного суду Дніпропетровської області вказану громадянку було визнано винною у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією всього особистого майна.

У 2011 році Верховний Суд України, розглянувши касаційну скаргу прокуратури Дніпропетровської області, залишив рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області без змін.